Новини

☝☝        Завтра 11 січня  починається реєстрація на пробне ЗНО

 Реєстрація триватиме з 5 по 22 січня. Зареєструватися можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Після заповнення реєстраційної картки учасника пробного ЗНО, вам буде надано логін і PIN-код для входу на інформаційну сторінку.

 Пробне ЗНО-2022 відбудеться:

19 березня – з української мови/української мови і літератури

26 березня – з інших предметів


☝ УВАГА! 10 січня розпочинається ІІ семестр. 

 УВАГА! Змінено найменування Комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  22 Вінницької міської "на КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВІННИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №22"(Рішення Вінницької міської ради № 741 від 24.12.2021)

 Кафедра філологічного циклу вітає колег, учнів та їх батьків з НОВИМ 2022 РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!. Бажаємо всього найкращого і нехай здійсняться Ваші мрії.

☝ Вітаємо із закінченням І семестру. Гарних канікул. Й не забуваємо про правила безпечної поведінки під час зимових канікул та новорічних і різдвяних свят.

☝  Листопад -  шкільний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка, а також конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

☝ З 08 по 14 листопада -  тиждень , присвячений Дню української мови та писемності.

  12 жовтня - І ( шкільний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури 

 Кафедра філологічного циклу вітає всіх колег з ДНЕМ УЧИТЕЛЯ і бажає міцного здоров'я, терпіння, поваги від учнів та їх батьків, любові, щастя. 

Вчителі української мови і літератури та вчителі зарубіжної літератури вітають учнів,  батьків та колег з початком нового навчального року. Бажаємо здоров'я, наснаги, терпіння і легкого навчання.

 

 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Без знання рідної мови обійтися ніяк н...